CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


У Яготин інваліди-майстри і потерпілі від ЧАЕС мріяли поїхати вже два роки, і тільки завдяки Голові Партії Регіонів Шкварону М.І., побували у старовинному місті.

Багато інвалідів дуже хочуть мандрувати з нами, тому що їм подобається спілкування і нові враження, бо це є поштовхом до нових знайомств та творчих здобутків. Коли вони виходять з ізоляції – співають у автобусі так, що навіть міліціонери ДАЇ почули їх заздалегідь, а бачачи щасливі посмішки, не зупиняють.

У Яготині відбулось багато історичних подій. Є великій парк з парковими скульптурами. Завдяки cтаранням Олексія Розумовського – політика, вченого, природознавця парк дістав чимало рідкісних рослин, а також професійний догляд. Цікаво, що в наші дні парк колоситься не стільки екзотичними рослинами, скільки скульптурами (зокрема і екзотичними). Піаніст Святослав Ріхтер, маршал Георгій Жуков, Микола Гоголь, художниця Катерина Білокур, купа героїв різний війн, вічний вогонь і абстрактні композиції.

Ми відвідали парк, у якому стояли скульптури – герої дитячих мультиків Крокодил Гена і Чебурашка, родина веселих їжачків, що дуже імпонувала нашому гарному настрою.


Але ще нас вабило те, що у цьому місті нещодавно оселився і відновив храм Св.Пантелеімона, та його роботу благочинний Яготина отець Рустік, з яким члени нашої організації були давно знайомі. Він завжди приходив на наші заходи і свята у Боярці, щоб підтримати чорнобильців, ліквідаторів ЧАЕС, та особливу увагу приділяв творчим інвалідам, які завжди збирались біля нього.
Тому сьогодні він радо прийняв нас і розказав про те, що він організував товариство молодих людей, які допомагають нужденним родинам і проводять своє дозвілля, роблячи добрі справи. Згодом він планує допомагати чорнобильцям, ліквідаторам ЧАЕС .

Потім ми поїхали до с.Райки, де знаходиться монастир Успіння Богородиці.
Мешканцями монастиря є декілька черниць, але нас вразила чистота і охайність подвір’я, краса внутрішнього убранству храму. У храмі є декілька Святинь, – це ікона Богородиці «Милуюющая», що за свідченням багатьох людей зціляє онкохворих, безплідних і інші хвороби. Там же можна придбати спеціальні подушки з пелюстками квітів, їх виготовляють черниці.
У монастир ми надали гуманітарну допомогу у вигляді вживаного одягу, що нададуть нужденим людям, та працівникам-волонтерам, що допомагають черницям по господарству. За одяг Президенту РГО Кузнецовій Д.О. подякували і подарували ікону з благословенням.

Нам сподобалась гостинність ігумені Наталії, що розповіла історію монастиря і нагодувала нас.
Дуже задоволені, ми дякуємо всім організаторам, та товариству «АТН», що надали нам автобус.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).