CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Пройшов мітинг у м.Вишневе, біля нового пам’ятника, присвячений вшануванню загиблих у Афганістані.
Вшанувати прийшли члени організації Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), та співдружніх організацій, представник РГО «Дзвони Чорнобиля» президент Кузнецова Д.О., представники міськради м.Вишневе, представники РДА Заступник Голови Іскоростенський А.М.

Після мітингу, для проведення урочистої частини всіх присутніх запросили до с.Новосілки. У будинку культури, була нагороджена медаллю «ЗА БЛАГОДІЙНІСТЬ» Кузнецова Д.О., яка опікується інвалідами, та нужденними Києво-Святошинського району. Таку почесну нагороду вона отримала від Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану з рук Голови Козленко Л.Л. Кузнецова Д.О. розповіла, що довідалась про те, що серед воїнів –афганців є багато талановитих, і є така можливість просувати їх пісні на Міжнародні Фестивалі, друкувати вірші, щоб усі дізнались про їх таланти.

Потім своїми прекрасними піснями вітала гостей група «ПЕРЕВАЛ», що до речі вже побувала на Міжнародному Фестивалі у Дніпропетровську, завдяки Голові Козленко Л.Л. і Кузнецовій Д.О.

Ці мужні воїни, повернувшись з Афганістану пронесли, через все життя спогади про страшні події у гарячих точках. Після перенесених страждань, вони свої особисті враження вкладають у пісні. Скорбота по загиблим друзям, заплакані очі матерів, які діждались своїх синів «у цинкових мундирах» не дає їм спокою, тому вони увічнили їх героїзм у своїх піснях і ці пісні почули не тільки жителі України, а й Білорусії, Ізраїлю.
Після концерту місцеві жителі накрили столи і воїни-афганці мали змогу спілкуватись. Кожен розповідав не тільки про свої проблеми, а й про те як велике Братство Афганців допомагає кожному з них.

Велику роботу з виховання патріотизму у підростаючого покоління робить Голова Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану Козленко Л.Л., яка з воїнами-афганцями приходить у школи і розповідає про їх героїчні вчинки. Завдяки їй діти мають наочний приклад виконання військового обов’язку, а головне – вони бачать незламних духом людей, що не загубились на просторах України, а ще й у такий складний час об’єднались у братство і мужньо підтримують одне одного.

20 вересня 2013 р. члени нашої організації були запрошені на заходи присвячені відкриттю у м.Боярка пам’ятника загиблим воїнам у Афганістані. На цей захід не дивлячись на негоду зібралось чимало учасників бойових дій на території інших держав, з Василькова, Обухова, мер міста Боярка Добрівський Т.Г., члени РГО «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району. dшанував воїнів-членів Української Спілки ветеранів Афганістану заступник Голови Райдержадміністрації Іскоростенський А.М. і голови інших організацій.

Співала під відкритим небом група «Шураві». Після концерту були накриті столи на 100 чоловік завдяки зусиллям Козленко Л.Л. і міськради, всі змогли скуштувати салати , бутерброди, і ніхто не остався без уваги.

Організації нашого району об’єднують зусилля для подолання існуючих проблем. Коли ми допомагаємо один одному і підтримуємо – це нас єднає ще більше , дає впевненість, що ми разом подолаємо негаразди.
Наші нові проекти націлені на допомогу неповносправним у скрутний період. Підтримайте нас !

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).