CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


1 червня 2007 р. О 12 год м.Боярка (Хрещатик, 83, приміщення ЦСПР)
У цей день захисту дітей наша організація завдяки підтримці міської ради м.Боярка, та не байдужих людей міста проводить акцію.

Мета:

Приверненя уваги до проблем сиріт, напівсиріт, дітей-інвалідів, дітей з неповносправних сімей, потребуючих термінової допомоги.

Проблеми:

Сироти, напівсироти, діти-інваліди, діти з неповносправних сімей у більшості випадків не знають про свої права і пільги, та різні види допомоги, якими вони можуть користуватись у державних організаціях, які здійснюють соціальний захист  незахищених суспільних груп згідно з діючим законодавством в Україні. Через часту зміну правових норм і відсутність інформації, необхідних документів – неможливо своєчасно скористатись цими пільгами, і отримати соціальну допомогу, субсидії,або ліки. Тому деякі з них бідують, голодують добуваючи собі харч на смітниках міста. Нажаль, у нашому місті немає благодійної їдальні для нуждених.

Шляхи вирішення проблем:

Створення філії Центру захисту населення у м.Боярка.
Своєчасне інформування населення про зміни у законодавстві через СМІ.

Що зроблено:

1. Розповсюджена інформація про акцію.
2. Запрошені до пошуку вирішення проблем мер м.Боярка Добрівський Т.Г.
3. Розробляється спільний проект з виданням “Боярка-інфо”.
4. Готується фотоматеріал для фотовиставки обдарованих інвалідів, яка відображає різні сторінки життя сиріт, напівсиріт, дітей-інвалідів, дітей з неповносправних сімей.
5. Нашу акцію підтримав настоятель Свято-Миколаївського Храму протоієрей Валерій, надали допомогу волонтери – прихожани храму.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).