CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Новини.

 20-05-08_.jpg 20-05-08.jpg

20 травня 2008 Президент РГО, Виконавчий директор  і ще 20 керівників реабілітаційних центрів інвалідів та спецшкіл  з різних міст, були запрошені до Верховної Ради України Всеукраїнською громадською організацією ’’Крок за кроком’’ приймати  участь у програмі сприяння Парламенту України, яку очолює Елеонора  Валентайн. ПСП тісно співпрацює з народними депутатами  України , парламентскими комітетами та фракціями , НУО та важливими учасниками законодавчого процесу з метою підвищення  ефективності  та забезпечення  демократичного наповнення  діяльності внутрішніх  організаційних  підрозділів Парламенту. На нараді обговорювались гострі проблеми які виникають у роботі з інвалідами у  зв’язку з недосконалістю законів , питання участі громадскості у законотворчому процесі та розробці базових законів, які регулюють стосунки  між гілками влади. Усі присутні були запрошені до співпраці  у створені нових законопроектів.
Президент РГО наголосила на тому, щоб у написанні нових законопроектів були найбільш чітко виписані програми адаптації і реабілітації  інвалідів за новими прогресивними методологіями,  з  урахуванням  пропозицій інвалідів, експертів, та джерела фінансування для впровадження  програм недержавними організаціями, які реально і ефективно працюють з інвалідами  та мають позитивний  досвід.
Такий законопрект дуже потрібен для інвалідів, які потребують розвитку, лікування, освіти і хочуть принести користь суспільству , та для керівників реабілітаційних центрів, які хочуть допомогти повернути людей з обмеженими можливостями до продуктивного життя.
Ми дуже дякуємо керівнику  ВГО Кравченко В.І. ’’ Крок за кроком ’’ і Юлії Найді  за змістовну зустріч. Ця зустріч надала нашим зусиллям  великий імпульс для нашої подальшої участі у розробці законопроектів.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).