CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Багато років пройшло з часу ліквідації катастрофи на ЧАЕС, але герої-ліквідатори аварії на ЧАЕС з’являються на шпальтах газет не часто. За словами Президента Януковича В.Ф. мільярдні кошти виділяються, і будуть збільшені на допомогу виплати компенсацій ліквідаторам, та потерпілим від аварії, але їх ніхто не бачить.

У місті Боярка, зневага з боку місцевої влади до ліквідаторів, дійшла до критичної точки, тому що навіть не були організовані заходи на честь вшанування ліквідаторів, і нам не надали кошти на проведення запланованих нами заходів, чим не тільки образили ліквідаторів, але й не з’явились на зустріч з героями – ліквідаторами, майстрами і потерпілими.

Тільки наша організація провела заходи тому, що шанує людей, що незважаючи на смертельну небезпеку не пошкодували свого життя і здоров’я, та зупинили велике лихо, що загрожувало всьому світу.

Велике значення має те, що сьогодні ми уславлюємо героїв-ліквідаторів, на честь них проводиться концерт, на який з привітаннями та побажаннями на наше прохання приїхали співаки з Києва. Це група з світовим визнанням «Преображення», під керівництвом Залевської О.Г.

Підтримка райдержадміністрації була у організації концерту.

Виставкою «Чорнобильська палітра», на якій представлено понад 400 виробів народної творчості ми привертаємо увагу суспільства до проблем, які інваліди-ліквідатори не можуть вирішувати самотужки.

Роботи наших творчих інвалідів, потерпілих ввійшли у велику скарбницю мистецької спадщини України. Виставки і чималі досягнення митців організації «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» привернули увагу мільйонів людей у всьому світі.

Члени організації мають понад 600 диплом і подяк за художні роботи, поетичні надбання, виконання пісень. А сьогодні ми маємо можливість навчати і просувати творчих людей, залучати їх до участі у проектах Академії Народної творчості інвалідів України.

   

До нас почали приєднуватись майстри і митці району, бо ми – єдина організація, яка реально надає допомогу у вирішенні різних питань, розвитку творчості, інформуванні, та навчанні.

Місцевий художник Валявін В.П. представив триптих.

Тема Чорнобиля, так зачепила його, що він у далеких 86-90х написав цілу серію картин . Ще й дотепер його хвилює ця тема і він написав вірші з глибоким філософським змістом.

Лукінов А. виставив на суд глядачів свої нові картини.

Також присутні могли побачити роботи нових членів організації Данілової І. у техніці «канзаши». Нова цікава техніка, здивувала присутніх, які хотіли доторкнутись до ніжних пелюстків троянд виготовлених майстерно з стрічок.

Неабиякий інтерес був до робіт майстрині Калабушкіна О.С.інв.2 гр., Самойленко О. інв.2 гр, Кузнецової Д.О. інв.3 гр.,Савицького О.В інв.2 гр. , Шерчкова О.А. інв.2 гр., Ланового Ю.В.,Кияниця А.В. інв.2 гр,,Бондаренко Г.П. інв.2 гр і багато робіт інвалідів, що обмеженні у пересуванні.

У цей час перед нами постала проблема відсутності фінансування, приміщення, транспортування інвалідів і їх робіт на виставки і виникла сама найболючіша потреба працевлаштування інвалідів. Інваліди-майстри витрачають майже всю свою пенсію на матеріали для виготовлення робіт. Декотрі інваліди не маючи коштів на матеріали, але маючи велике бажання малювати варили папір самотужки, та писали картини на простирадлах, стригли бороди у козлів і робили пензлі, збирали у знайомих светри, розпускали на нитки для в’язання і вишивання, з дитячих шуб, та клаптиків шкіри шили ляльки і інші сувеніри.
Хоча на просторі інтернету є приклади робіт з непотрібу, але це вже псевдомистецтво, і у більшості випадків цінується, але недовго зберігається, через погану якість.
Тому для майстрів дуже важливо робити роботи з якісних матеріалів, котрі коштують дуже дорого, але такими роботами зможуть багато часу милуватись нащадки.

Цілком зрозуміло, що вирішення питань працевлаштування і фінансування заходів, та виставок було б неможливе без підтримки депутата Київської ОблРади Танцюри Л.О., величезної організаторської діяльності депутатів Боярської міської ради Видрі О.А, та здійснення перевезення інвалідів Скринніка О., і Козачука А.О., Шкаврона М.І., Іскоростенського А.М.

Ці небайдужі до долі інвалідів люди – і словом і ділом допомагають вирішувати складні питання. Всі вони дуже зацікавлені у відродженні українського мистецтва і розуміють його цінність.
Також Завідуючий районної стоматологічної поліклініки Київо-Святошинського району Мельничук В.А. не остався осторонь і надає благодійну допомогу у протезуванні і лікуванні зубів інвалідам нашої організації.
Ще допомагає у вирішенні питань ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, потерпілим від ЧАЕС голова антикорупційного комітету при РДА Прахницький В.Г.

Долучаеться до кагорти добродіїв Цикаленко Ю.В., який з розумінням ставиться до нужденних, та Терентьєв П.В., від них ми сьогодні отримали і роздали цукерки.

Ми дякуємо всім, хто долучився до благодійності і допоміг у вирішенні питань гуманітарної допомоги, також дякуємо Президенту БФ «Соціальне партнерство» Макєєву А.В.

Особлива радість малечі і інвалідам, учасникам виставки, потерпілим від ЧАЕС, була від Києво-Печерської Свято-Успінської Лаври архієпископа Вишгородського і Чорнобильського Павла, який надав солодкі подарунки у вигляді цукерок і цікавих книжок, що були роздані нами на заходах.

 

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).