CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Новини

18.04 2008 р. на сьомій Міжнародній Православній виставці ” Вербна неділя ” ( біля Києво-Печерскої Лаври ) побували інваліди РГО. Знайшлись добродії, які  подарували інвалідам ікону і свічки з Ієрусалиму.

ikona s Ierusalima.jpg

Організація ЗОО ’’Тираж 51’’ надала православну літературу для дітей-інвалідів і дорослих, які матимуть змогу читати про духовне життя святих отців, дізнаватись з книги “400 запитань і відповідей” про віру, церкву,
та Християнське життя, які слугуватимуть їм прикладом і розрадою.
 

 Tatyana_Korsenko.jpg

На виставці художник-флорист Тетяна Корсенко приязно поставилась до інвалідів і показала інв.2 гр. Бондаренко А. І., Савицькому О.В. інв.2 гр., як вона робить композиції і листівки з трави , квіток та інш. Розповіла про особливості збору і підготовки матеріалу. Вона запросила на наступній виставці провести майстер-класи з бісероплетіння Бондаренко А. та Кузнецовій Д.О. і Скляренко Р.Г. провести майстер – класи з інкрустування ікон бісером, а також участь  у спільних проектах.

18.04.2008 Президент РГО  та виконавчий директор РГО були присутні на Всеукраїнській нараді «Коаліція захисту прав інвалідів  та осіб з розумовою відсталістю».
Були роздані матеріали та копія наказу про затвердження  типових штатних нормативів працівників реабілітаційної установи , обговорені питання фінансування ГО на 2008 рік,  і ще ряд питань  на які відповідала Кравченко М.І. ( виконавчий директор «Коаліція» )
Після наради під час співбесіди у офісі М.І.Кравченко запропонувала вступити до організації і співпрцювати. Показала цікаві сувеніри виготовлені інвалідами ВГО “Джерела” і подарувала на згадку свічку, яку виготовили на підприємстві інваліди.

candle.jpg

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).