CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Сьогодні діти з багатодітних родин, та потерпілих від ЧАЕС, члени РГО «Дзвони Чорнобиля К-Святошинського району» мали можливість подивитись чудову Новорічну виставу у м.Києві ЦТ МВД.

Феєричне шоу, конкурси та ігри дуже сподобались дітям і дорослим. Вони отримали велике задоволення і подаруночки від Діда Мороза.

На наше прохання про надання запрошень на Новорічні вистави і подарунки, офіційним листом з РайДержАдміністрації нам повідомили, що не передбачено у районному бюджеті. Але святкові заходи для дітей-інвалідів та нужденних дуже важливі, тому що неповносправні знаходяться через хворобу у ізоляції, та мають обмежене коло спілкування, і тому вони дуже чекають на Свято.

Цього разу нам допомогли співдружні організації. Вони нам надали запрошення на декілька святкових вистав, і діти не залишились без уваги.

Ми дуже вдячні Онісімову В.С., Російському Посольству, Голові організації «Діти Чорнобиля» Процик С.О. і всім людям за те, що допомагають впроваджувати культурно-просвітницькі  проекти для незахищених дітей-інвалідів, дітей потерпілих від ЧАЕС.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).