CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Сьогодні малеча зібралась у приміщенні ЦСПР м.Боярка на Свято, щоб побачити Снігуроньку і Діда Мороза, та отримати подарунки від Святого Миколая.

Снігуронька розповідала казкову історію і грала з дітками у різноманітні, цікаві ігри.
Всі діти отримали велике задоволення від спілкування. Навіть ті діти, що мають певні проблеми зі здоров’ям – змагались за перемогу у ігрових завданнях, а коли прийшов Дід Мороз, – діти раділи ще більше. Він давав їм завдання, грався з ними, а потім вони читали йому вірші.

Далі він роздавав пряники, які люб’язно надала фірма «ДАНІКА», також дітки отримали солодкі подарунки до дня Святого Миколая з Києво-Печерської Лаври.

Не залишився осторонь від нашого прохання про подарунки для дітей-інвалідів Депутат Обласної ради депутатів Танцюра Л.О. – На свято прибув його помічник Козачук А., який роздав дітям новорічні подарунки і м’які іграшки.

Іграшки так сподобались дітлахам, що хлопчик, який отримав велику м’яку іграшку моряка, жартома назвав його своїм другом, а дівчинка, яка отримала у подарунку корівку, – назвала її Мумуша.

Свята, це доволі цікаві пригоди для діток, і хай діти будуть щасливі, і пам’ятатимуть вони все життя світлі дні з свого дитинства.

Дуже дякуємо всім за подарунки, що люб’язно надали для дітей і інвалідів, потерпілим від катастрофи на ЧАЕС.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).