CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Сьогодні були проведені заходи вшанування ліквідаторів ЧАЕС.
Біля пам’ятного знаку у м.Боярка був проведений мітинг, де були покладені квіти Головою Організації Інвалідів Чорнобиля Дерда І.І., та Головою міської організації Інвалідів Чорнобиля Івченко Ю.О., Президентом РГО «Дзвони Чорнобиля К-Святошинського району».

Декілька ліквідаторів отримали грамоти. Люди які прийшли, боролись з лихом у Чорнобилі і спасли людство, тепер через погіршення здоров’я потребують підтримки, але мають проблеми навіть з оформленням пенсій, тому з гіркотою розповідали своєму Голові Дерді І.І. про прикрі випадки, та шукали шляхи їх усунення.

Члени нашої організації отримали подарунки у вигляді харчових наборів від народного депутата Київської обласної ради Танцюри Л.О., який переймається проблемами потерпілих. Подарунки дуже сподобались.


Хоча змінилась влада, та зараз у Державі немає коштів на підтримку реабілітаційних проектів для інвалідів і нужденних, не передбачено навіть у районному бюджеті жодної копійки на будівництво реабілітаційного центру, та навчальні проекти.

Ми дуже вдячні людям за те, що допомагають нам, бо вони розуміють, що у нас вже є наочний позитивний результат від навчання, та підтримки.

Хворі люди з бездіяльних перетворюються на активних, і отримують шанс реалізувати свої можливості.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).