CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


painted_by_Diana.jpg

26 квітня 2008 року  у м.Боярка (вул. Хрещатик 83) у приміщенні Києво-Святошинського ЦСПР  об 11 годині була відкрита виставка ’’Життя після катастрофи на ЧАЕС,’’ присвячена 22-ій річниці з сумнозвісної дати , для того щоб ми всі не забували подвигів тих, хто не шкодуючи свого життя рятував нас і весь світ від великого лиха.
Організатором виставки робіт обдарованих інвалідів постраждалих від наслідків катастрофи на ЧАЕС і концерту виступила РГО ’’Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району’’.

В заходах брали участь:  хор ’’Співають ветерани’’ під керівництвом Бібік А.Я., учні недільної школи Свято-Миколаївського храму міста ;
На  відкритті виставки ми привітали та подарували подарунки приготовлені дітьми з недільної школи : голові осередку Київської обласної організації ’’Союз Чорнобиль України’’ Дерді І.І., керівнику ’’Фонду інвалідів Чорнобиля учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС’’ Івченко Ю.О., та представникам інших організацій , які працюють з інвалідами, чорнобильцями, ліквідаторів аварії ЧАЕС з організацій міста.  Заступник мера Шульга В.В. вручив подяки найбільш активним членам організації та подарунки, на які Боярська міськрада виділила кошти .

237

Окрасою виставки були унікальні ікони прикрашені бісером, що сяють неповторним блиском. Виконавчий директор РГО Скляренко Р.Г. започаткував нове мистецьке направлення, яке стало важливим для оновлення творчості членів організації.

ikona_2.jpg

Під його керівництвом діти і дорослі опановують це складне мистецтво, яке вражає витонченістю. Завдяки добре підібраним відтінкам бісеру та склярусу і різноманітності ікон можна зробити безліч варіантів оздоблення.

ikona_3.jpg

Ікони виготовлені дітьми до 26 квітня у подарунок ліквідаторам ЧАЕС і спонсорам.
Сьогодні  наші ліквідатори і постраждалі торують дорогу до сердець співмешканців. Незважаючи на  важкі  хвороби,  ми хочемо змінити життя на краще і чекаємо на допомогу. Якщо ми об’єднаємо наші зусилля, то з кожним роком жахливі події відійдуть у далеке минуле і життя після катастрофи матиме яскраві фарби без присмаку Чорнобильської гіркоти

Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб проблеми ліквідаторів і постраждалих від ЧАЕС не були тільки  їх проблемами .

email2.gif

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).