CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSSУ Бібліотеці ім. Наталі Забіли м. Київ за адресою : станція м. «Дімєївська», проспект Науки 3-4, відкрилась виставка уславленого митця М.І.Бегми. Його доробок складає понад 300 робіт, але на виставці була представлена лише частина колекції. Племінниця митця Сафарян В.І. робить велику роботу зі збереження і експонування робіт, та втілює проекти пов’язані з просвітницькою діяльністю і популяризацією мистецтва, але на це необхідні кошти, тому просимо відгукнутись меценатів, волонтерів.

Картини схвилювали глядачів, тому що Бегма М.І. дивовижно зобразив чисту красу української природи у величній недоторканності. Він малював Пип’ять і Чорнобиль, до катастрофи, коли там були чисті ліси, щасливі люди, а сьогодні вже важко знайти не спаплюжений людиною куточок живої природи, тому милуючись краєвидами нашої рідної країни, ми повинні зробити все, щоб зберегти природу. Різні природоохоронні організації вже давно ведуть боротьбу з тими хто нас отруюює і руйнує наш світ.

Нарешті і ми зробили перший крок, який буде великим внеском кожного, щоб не забруднювати оточуючого середовища шкідливими хімічними речовинами, що знаходяться у їжі і миючих засобах, та знайти шляхи оживлення «мертвих зон», «зон відчуження». Ми сподіваємось, що ця виставка змусить замислитись кожну людину, придбати картини, як зразок автентичного українського мистецтва і збереження природи.

Запрошуємо прийняти участь у проекті «Збереження природних ресурсів» разом з нами. (докладніше інфо, та відео про якісні і шкідливі продукти за тел. 0978535011)

На відкриття  приїхали декілька бардів, які залюбки співали, і поети, які  читали свої нові твори. Слухачі плескали у долоні, а потім ще довго спілкуються з артистами.

Захід проводився Академією Народної творчості інвалідів Александровою О.І.

У цей день 29 квітня 2012 р. на вшанування були запрошені діти, інваліди і митці, члени РГО «Дзвони Чорнобиля», якім до дня захисту дітей Владика Павло Вишгородський і Чорнобильській Намісник Свято-Успінської Києво-Печерської Лаври надав цукерки і подарунки, повчальні книги, євангеліє. Ми дуже дякуємо йому за допомогу потерпілим від ЧАЕС

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).