CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Захід відбувся 26 квітня 2012 р. о 12 год у Києво-Святошинській Класичній Гімназії (м.Боярка, седова ,7)
Тільки з нашої ініціативи проводились заходи, тому що не тільки інваліди і потерпілі від  аварії на ЧАЕС з організації «Дзвони Чорнобиля Києво – Святошинського району»  завжди чекають виставку, щоб зібратися і показати свої нові роботи, поспілкуватись.

Понад 300 робіт були представлені на виставку «Чорнобильська гіркота». Проводилась відеозйомка робіт і записувались розповіді майстрів, інвалідів потерпілих телеканалом «Глас». Був кореспондент з району, який висвітлить події у ЗМІ району.


Захід відкрив Ієромонах Флавіан. Він розповідав всім присутнім про страждання чорнобильців, задля ближніх, та пояснив, що назва «Дзвони Чорнобиля», має глибокий зміст. З давніх-давен, дзвін сповіщає жителів міст і сіл про всі важливі події. Тому сьогодні дзвін є актуальним, він заставляє замислитись над своїм життям, над подіями минулого і поглянути у майбутнє.

Подарункий, які надав намісник Києво-Печерської Успінської Лаври архиєпископ Вишгородський і Чорнобильський Павло дуже сподобались діткам і інвалідам.

Вони дуже дякували і сподіваються на зустріч з ним на наступних виставках.


Ми запросили гостей з різних куточків України, а для виконання пісень гостей з м.Вишневе – колектив « Преображення », солістом якого є лауреат багатьох Міжнародних Фестивалів м.Києва і м.Дніпропетровська Савицький О.В. (інв. 2 гр.).
Керівник групи видатна співачка Залевська О.Г., представила нову пісню про чорнобиль, та інші пісні. У її творах, завжди є такі слова, які змушують слухачів плакати і радіти. Сім’я Салицьких створила та оранжувала музику. Коли група « Преображення » виконувала пісні, слухачі сиділи затамувавши подих, а потім ще довго аплодували артистам, тому, що їх пісні завжди сповнені любові до ближнього. У піснях є роздуми про земне життя і життя за обрієм. На заході був присутній Заступник мера міста Боярка Дубовецький В.М.
Справжньою несподіванкою для нього і гостей стало те, що Салицька О. розповіла про те, що вона з Дубовецьким до 1986 р. жили в одному місті біля Чорнобильської АЕС, були навіть сусідами і зустрілись, тільки через 26 років. На неї вплинули спогади Олени про покинуту домівку і поневіряння після катастрофи, тому вона плакала на сцені, а кожен з присутніх також переживав різни етапи життя до і після катастрофи. Уся велика гамма почуттів, пройшла крізь серця людей. За виконання пісень група «Преображення» нагороджена численними дипломами.
Ще на заході була присутня керівник ВГО «Діти Чорнобиля» Куницька Т. з гостем з Італії, який розповів про те, що вже багато дітей побувало в Італії з метою оздоровлення, у родинах італійців. Через катастрофу в Італії давно знають про українців. Але не всі діти можуть виїхати за кордон на оздоровлення, тому що є обмеження за віком, та здоров’ю дітей.

Потім співала Рачинська Л. – керівник хору «Горлиця», яка вже багато років бере участь у заходах для  чорнобильців і потерпілих.

Далі Голова РГО « Інвалідів Чорнобиля» Дерда І.І. подякував, президенту РГО Кузнецовій Д.О., за роботу з дітками-інвалідами, ліквідаторами. Потім він подарував ікону Ієромонаху Флавіану ікону «Чорнобильський Спас».

Закінченням заходу був благодійний стіл, від депутата Видря О.В.
Ми всі дуже дякуємо йому, тому що він завжди виконує свої обіцянки, і надає реальну допомогу нужденним.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).