CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


34.jpg

1. Вступ

РГО «Дзвони Чорнобиля  Києво-Святошинського району» реально допомогає інтегруватись у суспільство обдарованим дітям-інвалідам, інвалідам, молоді з малозабезпечених багатодітних родин, сиротам
Пошукувана сума від спонсорів 40000Є
Власний внесок 20000Є
Загальна вартість проекту на рік 60000Є

2. Презентація

РГО «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» – неприбуткова, недержавна, неполітична благодійна організація. Була заснована у 2004 році, проте вже має великі здобутки, має грамоти, дипломи від РДА, міської влади, міжнародних організацій, які підтримують її. Творчо обдаровані діти-інваліди, інваліди, молодь з малозабезпечених багатодітних родин знаходяться під захистом громади від шахраїв, які вже не раз намагались ввести в оману недієздатних інвалідів та інших членів організації. Ми об’єднались для захисту соціальних і інших прав визначених законами України.

Головні завдання нашої організації:
– допомога у учбовій, науковій, творчій діяльності інвалідам і іншим членам організації.
– допомога у психологічній реабілітації
– подолання кризових ситуацій
– інформаційна підтримка

3. Опис проблем

У м.Боярка Києво-Святошинського району  Київської обл. мешкає 37 тис. мешканців. Місто радіаційно забруднено має статус 4-ї зони. Кількість людей маючих інваладність через вроджені вади, внаслідок катастрофи на ЧАЕС зростає. Рівень захворюваності психічними розладами збільшується на 0.1%  ще через низку причин. За дослідженнями, опитуванням ,, Дзвонів Чорнобиля Києво-Святошинському району ,, яке проводилось у 2006 р. Головною причиною дратівливості (неворастенічного синдрому) є матеріальні та побутові проблеми. Різні рівні розумового відхилення супроводжуються порушеннями, які впливають на рівень пристосування до життя. Через нестачу інформації інваліди не завжди можуть вибороти права гарантовані нашою державою. Опинившись у кризовому стані, люди впадають у депресію, яка доводить до суїциду. Щоб врятувати життя потрібно вчасно допомогти

4. Мета проекту

Попередити випадки суїциду шляхом надання матеріальної і психологічної  допомоги

5. Завдання проекту

1) Відкриття ,,Центру мистецтв з 10 відділеннями майстер-класами.
2) Будуть впроваджуватись програми опанування бісероплетіння, малювання, живопису, в’язання на спицях, машинне в’язання, фітодизайн, вишивання, писанкарство, підлаковий розпис.
3) Буде проведенно 4 виставки
4) Функціунуватиме група підтримки у кризових ситуаціях
5) Зможуть реалізувати свій творчій потенціал видатні майстри-інваліди.
6) Інваліди-початківці, та молодь з малозабезпечених, багатодітних родин,сироти зможе вивчати різні види мистецтв,і продовжувати творчі пошуки,створювати шедеври,приносити користь суспільству, а не марнувати своє життя у ізоляції
7) У якості працівників центру будуть зайняті інваліди маючі освіту,досвід і визнання.
Також матері дітей-інвалідів зможуть допомагати вирішувати загальні та особисті проблеми,навчатись і займатись рукоділлям поряд з дітьми. Таким чином це дозволить виготовляти декоративні сувеніри, та ужиткові речі.
8) Створення робочих місць у творчій майстерні поліпшить матеріальне становище в першу чергу інвалідів і малозабезпечених ,які знаходяться за межею бідності (пенсія інваліда 2,3, групи є найнижчою соціальною допомогою від держави – 287 грн, і не відповідає прожитковому мінімуму, що за даними науково–дослідних інститутів повинен становити
1000 грн,і затвердженому законом України для працюючих 525 грн., непрацюючих 380 грн.
9) Кожен інвалід, дитина-інвалід, та її родина зможе внести свій внесок у добробут нашої держави. Створюючи мистецькі твори і поповнюючи, та відроджуючи культурні набутки ми будем виявляти та підтримувати  (і головне включати )у  міжнародні проекти . Ці заходи сприятимуть позитивному іміджу нашоі держави. Таким  чином ми робимо кроки до євроінтеграції.

6. Моніторінг і оцінка

1) Анкетування учасників проекту.
2) Оцінка роботи центру.

7. Можливе продовження проекту

Після успішного завершення проекту планується продовження психологічної допомоги, буде проводитись багато заходів ,планування довгострокового проекту по відкриттю відділень, майстер-класів у районі де знаходиться близько 28 сіл. Там також за данними ПФ 805 дітей-інвалідів ,які перебувають на обліку .Ще за оцінкою нашої організації проживають 20.000 інвалідів різних категорій, багато з них доведені до відчаю відсутністю коштів на лікування і через невирішені проблеми вдаються до самогубства. Але інваліди ,які навчаться у нашому центрі зможуть при належних умовах,та всі бажаючі , які пройдуть підготовку ,матимуть досвід зможуть вирішувати свої проблеми і допомагати іншим.

8. Очікувані результати

Позитивними рисами проекту є соціальна, психологічна, матеріальна підтримка людям обмеженим через хвороби, які  отримають  можливість виходу з кризових ситуацій, шляхом долучення до активного суспільного життя. Введення нових соціальних  технологій у Києво-Святошинського району стане новим,але корисним кроком у досягненні виконання  схвалених Генральною Ассамблеєю ООН 48\96, рівних можливостей, та прийнятих Указів Президента України.

Проект розрахований на  2 роки . Для його реалізації наша організація має значний власний досвід і ресурси. З успіхом реалізовані 10 проектів. Проведено 24 виставки, 4 концерти, 10 благодійних обідів, 3 великі акції за підтримки міськради м.Боярки, 3 лялькові вистави, 2 конкурси у місті на кращий малюнок, 2 конкурси на краще виконання пісень, благодійні лотереї. Наша Організація нагороджена дипломами, члени організації численими подяками від РДА, МБО, міськради.
Людські ресурси: визнані майстри-інваліди, 15 волонтерів.
Підтримка РДА, міськради м.Боярка, підприємців міста, депутатів, Фонду Інвалідів Чорнобиля учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ЦСПР, ООО,,Видавництво-Торговий Дім «Саванна», м.Київ, підприємці м.Київа, м.Дніпропетровська. Налагоджений зв`язок ЗМІ м.Боярка, Вишневе, Київ.

Президент організації Кузнецова Діана Олександрівна нагороджена дипломами та грамотами за участь у виставках, від Архієпископа Вишгородського намісника Свято-Успінської Києво-Печерської Лаври Павла, від Районної Адміністрації, Міжнародного Благодійного Об’єднання, міської ради м.Боярка.

Більш детальна інформація за моб.: 8 (097) 853 50 11
або e-mail dzwony@ukr.net
Запрошуємо до участі у проекті спонсорів на взаємовигідних умовах,
та усіх зацікавлених осіб.
АПБ “ПРАВЕКС-БАНК”, м.Київ, р\р2600600250292,
код 33144324, МФО 321983

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).