CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSSЗа домовленістю з організаторами свята 15 дітей нашої організації отримали можливість побувати у КАЗЦІ.
Майже кожна дитина мріє про диво, особливо у передноворічні дні і коли діти увійшли до зали, вони побачили Казкову Країну з казковими героями, які їх чекали. І діти і дорослі залюбки спілкувались з Сніговою королевою, чаклунами, королем, феями і принцесами, робили подарунки Феоні, бились мечами та шаблями з піратами на кораблі, співали пісні з Бременськими музикантами.

 

Кожен казковий персонаж давав завдання, яке діти повинні були виконати і заробити казкові гроші, щоб отримати на них справжні подарунки на веселому ярмарку.


Вир конкурсів, та подій розгортався на 2000 метрів декорацій, і так захопив не тільки дітей, а й дорослих, що на лялькову виставу, прийшло небагато глядачів, але повчальна казка їм сподобалась.

Це незвичайне Новорічне свято, відбулось у м.Києві у Мистецькому Арсеналі.
Дуже дякуємо за благодійність Шаховській К. і Зотько І. і за надану можливість побувати у Казковій Країні, ще особисто дякуємо першому заступнику РДА Шкаврон М.І. за надання транспорту для перевезення дітей, інвалідів на свято.
У цей день проходила районне свято у міськраді м.Вишневе, де запрошені діти, сироти отримали подарунки від Діда Мороза.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).