CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Не вперше ми розповідаємо про те, що проводиться фестиваль у Чернігові, але інваліди і потерпілі від аварії на ЧАЕС з організації «Дзвони Чорнобиля Києво – Святошинського району» з радістю збираються для того, щоб показати свої нові роботи, поспілкуватись та залучити нових людей до творчості. Понад 60 учасників приїхали на виставку з різних куточків України, Росії, Білорусії, але поважних гостей з колективу «Преображення» солістом якого є лауреат багатьох Міжнародних Фестивалів м. Києва і м.Дніпропетровська Савицький О.В. інв. 2 гр., запросили для виконання пісень. Керівник групи видатна співачка Залевська О.Г., представила нові пісні на тексти відомого інваліда Юрія Титова, який через хворобу не може рухатись і говорити, а пише тільки кінчиком носу на комп’ютері. Незважаючи на тяжкий спосіб творчості, Юрій написав вже багато віршів і знаходить такі слова, які змушують слухачів плакати і радіти.
На декілька віршів сім’я Салицьких створила та оранжувала музику.
Коли група «Преображення» виконувала пісні, слухачі сиділи затамувавши подих, а потім довго аплодували. За виконання пісень Савицького О.В.Чернігівська Регіональна Торгово-Промислова Палата нагородила дипломом.


Після концерту слухачі купували диски з піснями колективу «Преображення». Ці диски давно мають попит, але тільки невелика частина українців має змогу насолоджуватись прекрасним, живим співом наших співаків. Хоча дисків залишилось вже мало, але ми готуємо проект для  випуску нових дисків, який підтримують місцеві церкви і ми сподіваємось підтримає новий Голова Райдержадміністрації Києво – Святошинського району.


Також ми здійснили екскурсію у с.Данівка до Свято-Георгіївського монастирю, та по м.Чернігову, до Свято-Успінського Єлецького монастирю, де знаходиться старовинний образ Єлецької Богородиці, на якій відображений пейзаж міста Чернігова. Віруючі отримали багато зцілень, тому деякі з них принесли золоті і срібні прикраси якими прикрашена ікона храму. У монастирі ченці розповіли нам історію монастиря, та почастували обідом.


Потім ми поїхали до печери Святого Антонія. Там ще ведуться розкопки і ми оглянули доріжку з стародавньої плитки, що добре збереглась під шаром землі до нашого часу.
Всі ми задоволені  прекрасно організованим фестивалем, та екскурсією.
Ми дякуємо всім організаторам і особливо Голові РДА Зайцю О.В., і його першому заступнику Шкаврон М.І., та Шубіну В., які допомогли нам здійснити цю поїздку.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).