CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSSЧлени РГО «Дзвони Чорнобиля» були запрошені  на Всеукраїнський фестиваль «Чорнобильські мотиви» у м.Дніпропетровськ. Цей захід проводиться до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 14 грудня 1986 р. пошкоджений ядерний реактор ліквідатори ціною свого здоров’я замкнули у оболонку «Саркофаг». Чорнобиль став символом нашої спільної біди і турботи. Наслідки враженості генофонду й ареалу побутування аналізуються певною мірою, та поінформованості про те населення – мінімум.До складу нашої команди ввійшли соліст групи «Перевал» Мелека С., солістка групи «Преображення» Саліцька О. з авторськими піснями, та з декоративно-прикладними роботами Савицький О.В., Кузнєцова Д.О., Козленко Л.Л.
Особливість нинішнього фестивалю, що приїхали вшанувати ліквідаторів аварії своїми творами 152 учасники не тільки з України, а з Росії, Німеччини. Вже став популярним конкурс дитячих малюнків «Чорнобильська палітра», та поезії «Зірка полину», у якому беруть участь автори різних поколінь.
Привітати Голову всеукраїнської асоціації «Афганці Чорнобиля» депутата Верховної Ради України Рябеку О.Г., Голову Всеукраїнської Організації «Союз Чорнобиль України»  Геращенко О.В. та  чорнобильців приїхав Губернатор Дніпропетровської області, представники місцевої адміністрації, та Громадських і Державних організацій. Заходи були проведенні на високому рівні, тому, що вони не ділили з обласною владою хто і де проводить заходи, а разом старались провести їх якнайкраще. Велику підтримку надає Губернатор Дніпропетровської області, який реально турбується про чорнобильців.
Дуже приємно, що губернатор Дніпропетровської області звернув увагу на виставку робіт прикладного декоративно – вжиткового мистецтва, та зацікавився роботами і вручив диплом за майстерність Кузнєцовій  Д.О., і Савицькому О.В., які представляли свої бісерні авторські диво-роботи: модні прикраси, кольє, український вінок. У Дніпропетровську вже багато шанувальників їх робіт, тому що у роботах вдало поєднані українські традиції і сучасні матеріали, та різнобарвне каміння. Їх рідкісні  роботи сподобались представникам ЗМІ, які приділили їм багато уваги, тому у новинах, та по всім головним каналам у м.Дніпропетровську показали роботи Кузнєцової Д.О., і Савицького О.В і інтерв’ю з ними.

Губернатор Дніпропетровської області передав найкращі побажання нашому губернатору, і так прикро, що наша влада не приділяє належної уваги, та матеріальної підтримки  шанованим ліквідаторам і учасникам Міжнародних Фестивалів.
Потім відбувся великий гала – концерт з участю Матвієнко Н., та переможцями відбіркового конкурсу.
Дуже задоволені  прекрасно організованим фестивалем  ми дякуємо всім організаторам і особисто Голові Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області Геращенко О.В., Голові правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціації «Афганці Чорнобиля» Олександр Рябeка.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).