CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


петушокШерчков Олег
2 грудня 2011р. у Класичній Гімназії о 12 год. у місті Боярка РГО «Дзвони Чорнобиля Киево-Святошинського району» відкрили 40 виставку художніх робіт обдарованих дітей-інвалідів, інвалідів присвячену Міжнародному Дню Інвалідів.
Головною метою заходу було привернення уваги до проблем шанованих інвалідів-майстрів і нужденних. Щороку інваліди використовують майже всю пенсію на ліки і не можуть купити матеріали для виготовлення художніх робіт.


Всі гості маючи унікальну можливість на виставці ознайомитись з закодованими позитивом картинами і придбати незвичайні роботи.
У експозиції виставки були представлені роботи інвалідів – це понад 300 мистецьких творів з бісеру, глини, вишивка, та  різні оригінальні вироби.

Оригінальна об’ємна ікона княгині Ольги і князя Володимира з аплікаційних  паперових кульок працелюбної вшанованої майстрині, визнаної у різних країнах Калабушкіної О.С. інв., 2 гр. Її роботи приваблюють американців і німців, які їх охоче купують.
Лановий Ю.В інв. 3 гр. довіряє свої нові враження гуаші і паперу. Усамітнюючись він вивільняє свою уяву і має декілька альбомів з незвичайними малюнками.
Нові роботи з бісеру Кузнецової Д.О.- це  кольє і обереги, які завжди будуть модні, бо незвичайні прикраси допоможуть прикрасити одяг, та підкреслити індивідуальний смак.

Інв. з дит 2 гр..Савицький О.В., експонує нову версію українського вінка з бісерних квітів. Саме тому, що ідея створення і оригінальна технологія плетіння квіткових композицій українських вінків є авторською розробкою, та представляють водночас національні традиції, та сучасний погляд, тому стають дедалі популярнішими як прикраса, і невід’ємна частина національного вбрання.

Бісерні роботи Костусяк Д.,представила ляльки-мотанки, і українські обереги також тяжіють до українських обрядових легенд.

Чудові роботи Шерчкова О.А інв.2 гр. це – фантастичні створіння, і рослини, та годинники відображують містичні видіння вписані в орнаменти. Надзвичайно цікаві роботи  можуть прикрасити та внести загадковість у інтер’єр.
Особливу увагу привернули яскраві кольори вишитих робіт Самійленко О. інв 2гр. Майстриня долаючи тяжку хворобу вишиває і знаходить сили дарувати радість оточуючим. Нові роботи з пір’я вражають.
Наші майстри вже нагороджені більше ніж 500 грамотами від Міжнародних, громадських організацій дипломами, але не можуть  отримати фінансову допомогу від Держави, тому що у нашій країні немає законодавчих актів для підтримки і навчання інвалідів. На жаль навіть Міністерство Соціальної політики неспроможне знайти фінанси і відписує листи про своє безсилля. Важке життя з недугами і негараздами робить творчо обдарованих людей, вразливими, тому їм потрібні особливі програми для адаптації і інтеграції у суспільство.
Багато років Президент РГО Кузнєцова Д.О. розробляє і успішно випробує адаптивні програми навчання, пише проекти, та просуває людей з обмеженнями і потерпілих від катастрофи на ЧАЕС. Та без належного фінансування проект обмежується невеликою групою інвалідів, а у районі їх більше 10 000 осіб. Вони потребують уваги, психологічної підтримки. Тому до нас хочуть приєднатись творчі люди і ми маємо намір виявити нові таланти. Під час навчання відбуваються позитивні зміни у розвитку творчості людей з обмеженнями, та дуже стрімкі динамічні зміни у відносинах з оточуючими. Кожного дня вони присвячують творчості, та творчим пошукам, отримують задоволення, та стають майстрами, яких шанують у суспільстві. Таким прикладом є Метелиця Анастасія інв.2 гр.

Дівчина під час навчання не тільки оволоділа комп’ютером, а й почала малювати з комп’ютерними програмами, такі цікаві і загадкові картини, що діють на підсвідомість і кожен глядач може шукати закодовані образи.
Ще багато цікавих робіт інвалідів, та потерпілих від аварії на ЧАЕС можна було побачити на виставці.
Після концерту, був благодійний стіл. Ми дуже дякуємо благодійнику Цикаленко Ю.В., який особисто потурбувався про продукти, щоб вони були свіжими та гарячими, за подарунки Костині В.А. від «Партії Регіонів», за сприяння партії «Сильна Україна»,

!Просимо допомоги у придбанні подарунків до Нового року!
Ви можете зателефонувати інвалідам, або передати сувеніри, іграшки, одяг, комп’ютери, інше.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).