CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Засідання у РДА.

rda1rda2

14.11.2011 р. відбулося засідання, на якому були присутні Голови міських і селищних рад, Голови Районних організацій. Голова області Присяжнюк А.Й. відверто розповів про недоліки в роботі керівників сільських Рад і керівників району, нарікав на велику кількість звернень мешканців району до Президента зі скаргами на роботу БТІ, та виплати пільгових пенсій ліквідаторам і потерпілим Чорнобильської катастрофи, які чекають відповіді.
Також він розповів присутнім про те, що судді беруть хабарі за судові рішення і у цьому напрямі ведеться ретельна робота. Потім запропонував схему прийому громадян, за якою потрібно працювати керівництву: якщо прийде мешканець міста – визвуть Голову міськради, якщо не вирішить питання – Голову РДА, тому що повинне працювати місцеве самоврядування.
Потім Присяжнюк А.Й. представив нового Голову РДА Зайця О.В, який у своїй першій промові заперечив нав’язування йому української мови, хоча отримав зауваження від Присяжнюка А.Й.. Він розповів російською про свій досвід роботи з зверненнями громадян, та про свої наміри, щодо розв’язання питань, які накопичились у районі.
У зв’язку з цим, графік його роботи і прийому громадян буде щоденним з 7.30 ранку.
Під час засідання Президент РГО Кузнєцова Д.О. підняла питання про те, що неодноразово писала листи про творчих інвалідів, яким потрібен реабілітаційний центр, кошти на навчання інвалідів, матеріали для виготовлення художніх робіт керівництву міськради, РДА, області тобто Присяжнюку А.Й. і нічого не зрушилось з місця, на що дістала відповідь, що найближчим часом питання будуть вирішені. Будемо чекати!

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).