CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Нещодавно виповнилась 7 річниця з дня народження нашої організації.
Підсумком роботи нашої організації є те, що ми знайшли спонсорів і зробили дуже багато, для людей з обмеженнями, потерпілих від катастрофи на ЧАЕС.
Ми не тільки написали декілька тон листів в різні Державні та недержавні установи, а роздали гуманітарну допомогу і надали допомогу у вирішенні різних питань, тим, хто звертається до нас.
У цьому році проведено декілька екскурсій по цікавим місцям, у храми і монастирі, хоча ми не маємо свого транспорту, але маємо намір знайти і заохотити перевізників для цікавих маршрутів.
Презентація творчих робіт наших майстрів на виставках у м.Боярка принесла їм визнання і шанування, серед місцевих мешканців. А коли вони представляли свої роботи на виставках в різних містах, на Міжнародному фестивалі, де експонували  роботи майстри з України, Білорусії, Росії, Ізраїля, Латвії, США, вони знайшли шанувальників за кордоном, тому що вироби наших майстрів відрізняються самобутністю, неповторністю і різноманітним поєднанням матеріалів. Хоча держава не надає кошти на матеріали, інваліди-майстри нашої організації не сидять без діла, а створюють свої роботи з будь-якого підручного матеріалу і вони сяють незвичними кольорами, та завжди дивують глядачів своїми новими ідеями.
А з відкриттям у нашому «Учбовому центрі» комп’ютерного класу, учні мають унікальну можливість навчатись, опанувати роботу з діловою документацією, швидкісний набір тексту на комп’ютері, та офісну техніку, знайти в Інтернеті цікаву інформацію і друзів – це велике досягнення, тому що в нашу ідею підтримали співдружні НГО організації і допомогли.
Сьогодні члени нашої організації святкували разом з представниками співдружніх організацій нашу перемогу над недугами і негараздами, багато спілкувались і обговорювали плани на майбутнє, та згадали крилату фразу Шерлока Холмса: «що самий кращий мозок іржавіє без діла», тому долучайтесь до наших доброчинних справ і Вам завжди буде цікаво.
Дякуємо за смачний торт, підприємцю Коваленко Л.А, яка допомогла зробити свято солодким.

IMG_1275

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).