CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


IMG_1009

Членам РГО «Дзвони Чорнобиля» мер м.Боярка Добрівський Т.Г. зробив подарунок з нагоди 7 річниці існування організації, він посприяв перевезенню інвалідів і потерпілих від ЧАЕС до м.Умань, де знаходиться всесвітньо відомий Софіївський парк – флористична перлина України. Ми подорожували у незвичайний рослинний світ парку, що вражає різнобарвними квітками, а рідкісні дерева доповнюють чарівний ландшафт і відчуття казки. Екскурсовод розповідав про історичні події, та легенди пов’язані з виникненням парку. Нас дивували неймовірні водоспади, озера з лебедями, та водограй з екзотичними рибками. Цікаве для нас було і катання на човні по підземній річці тому, що ми замислились над невідомим, майже потойбічним відчуттям, яке приходить у темряві, та оцінили яке прекрасне життя у яскравих променях світла.

DSC04361IMG_1138IMG_1176IMG_1062
Парк займає площу 200 га і тому, щоб роздивитись усі цікавинки можна ходити декілька днів, або кататись на кареті запряженій кіньми, та електромобілі.
Реальний світ краси і гармонії, завжди слугував джерелом натхнення для майстрів, і наприклад митці з Дому художників мають свої бази для роботи і відпочинку, збираються у Одесі, Феодосії , та у різних мальовничих місцях, де обмінюються досвідом, а потім малюють свої шедеври. А наші майстри не завжди мають нагоду милуватись природою, тому у їх творах присутні фантастичні, майже нереальні сюжети, кольори, і може це приваблює своєю дивовижністю глядачів.
Ми всі дуже дякуємо за нагоду побувати у прекрасних місцях перевізнику Директору ППІ «Надія 2000» Шубіну В.М..

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).