CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Храм Різдва Пресвятої Богородиці

IMG_0811IMG_0530PICT8938IMG_0624

Традиційним стало паломництво до Храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Байтали Одеської обл. Люди, що побували у храмі у 2009р., та 2010р. купались у «Царській купальні» познайомились з настоятелем О.Антоніем, переповідають іншим про його щирість і гостинність. Він вже декілька років опікується безпритульними і своїми дітьми, будує корпус для ченців, але знаходить час для паломників і спілкування з всіма, хто потребує підтримки. Паломники прибувають до храму з усіх куточків України, але місце знаходиться усім. Цього разу він піклувався про спасіння душі 20 інвалідів і нужденних, постраждалих від катастрофи на ЧАЕС.

Наша група побувала у краєзнавчому музеї, де ми побачили знайдені на території місцевих сіл: кістку мамонта, стародавні амулети з глини, багато речей домашнього вжитку кінця ХІХ початку ХХ ст., це – глиняні кухлі, прялка, деревяні вили, граблі, та трофеї часів ВВВ. Експозиція підтримується місцевим ентузіастом і художником Белали Г.К., який охоче розповів про експонати, та рідний край всім відвідувачам.

Потім він  показав свої картини, виповнені олією у манері 80-ників, але вони відрізняються тим, що деінде мають елементи монументалізму. У центрі села ми кожного дня бачили Меморіал загиблим воїнам односельцям зроблений ним, і у музеї зберігся макет меморіалу.

Ще однією цікавинкою є те, що ввечері на небі серед неймовірної кількості зірок з’являється Чумацький шлях. Саме тут переплелись шляхи різних народів, бо чумаки везли сіль з Криму, яку міняли на хліб, одяг, інше. Місцева жителька розповідала, що її дід був чумаком, і вона знає, де знаходиться шлях.

З задоволенням ми побували у м. Ананьєві у Храмі Олександра Невського на святі, та у с.Пасіцели.
Всі паломники дякують Міській адміністрації м.Вишневе. за можливість побувати у цікавій подорожі, харчуватись екологічно чистими (без радіації) продуктами, купатись у чудодійному джерелі.
Просимо всіх людей, які хочуть побувати у паломницьких подорожах, та робити добрі діла для спасіння душі терміново відгукнутись! моб.0978535011

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).