CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


До нашого офісу приїхали наші друзі, які переймаються проблемами потерпілих. Вони привезли іграшки, які дуже сподобались дітям, та одяг для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС.
Для нас у Державі немає коштів на підтримку реабілітаційних проектів для інвалідів і нужденних, не має навіть у районному бюджеті жодної копійки на будівництво реабілітаційного центру, та навчальні проекти. Незважаючи на це багато інвалідів мріють про навчання. Фізично обмежені, але розумово не обмежені люди бажають використовувати свої можливості і прагнуть спілкуватись з оточуючими.
Ми дуже вдячні людям, що допомагають нам, бо вони розуміють, що у нас у районі немає реабілітаційних центрів. Дуже важливо для інвалідів, що вони навчаються користуванню комп’ютерними программами і Інтернетом, де вони можуть знайти Закони України, які гарантують їм захист та пільги, отримати багато цікавої і корисної інформації. Наша організація перша реально навчає інвалідів і потерпілих від аварії на ЧАЕС за індивідуальними програмами розвитку уваги, мислення, творчості. Таке навчання подобається учням і вони потім залишаюся у класі, де спілкуються і цікавляться новинами і комп’ютерними іграшками.
Вже є наочний позитивний результат від навчання, тому що хворі люди перетворюються на активних, і отримують шанс реалізувати свої можливості.
Є дитячі групи і проводиться набір у дорослу групу.
Всім зацікавленим особам ми надішлемо матеріали, та програми.
Чекаємо ваших пропозицій.
Запис за тел.0978535011

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).