CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Захід на честь афганців_

12 лютого 2011 р. пройшов мітинг біля пам’ятного знаку присвячений вшануванню загиблих у Афганістані. Потім  всі були запрошені до Боярської Класичної гімназії на заходи. На заходи прийшли: учасник бойових дій, секретар Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), заступник голови Фонду Інвалідів ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи Козленко Л.Л., воїни-афганці, представник РГО «Дзвони Чорнобиля» президент Кузнецова Д.О., голови місцевих громадських організацій.
Всі присутні на заході слухали розповіді людей, які за наказом держави не шкодували свого життя, виявляли великий героїзм, та далеко від дому виснажені війною згадували рідних і жили надією на повернення.
З заступником голови райдержадміністрації Іскоростенським члени Української Спілки  ветеранів Афганістану і голови інших організації обговорювали нагальні проблеми.
У великому концерті брали участь група з м.Ірпінь «Перевал», яка підготувала велику програму, та соліст-вокаліст Савицький О.В.
Після концерту були накриті благодійні столи на 80 чоловік, які завдяки зусиллям Козленко Л.Л., райдержадміністрації, міськради змогли скуштувати смачні бутерброди, і співати пісні у тісному колі побратимів. Головне ніхто не остався без уваги. Шануйте героїв, бо їх з кожним роком стає все менше

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).