CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Захід за ініціативи РГО «ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ»

пісні, танці, колядки

У програмі :
1. Різдвяні піснеспіви.
2. Благодійний стіл «12 страв».
На «Різдвяні зустрічі» о 12 год. зібрались інваліди, члени організації, запрошені гості з різних країн, щоб послухати колядки і поспілкувались. Ініціативу підтримали Голова відділу сім’ї Києво-Святошинського РДА Шпаченко Л.М., ГО «Жіноча громада» і колектив Києво-Святошинського ЦСПР під керівництвом Лахтадир А.М.
Народ можна назвати культурним тільки тоді, коли ціннісні критерії котрими вже давно користується людство, як то традиційні і обрядові піснеспіви, і вся народнопісенна спадщина стає не відгуком минулого, а нашим надбанням.


За дослідженням вчених, народний хоровий спів має позитивний вплив, знімає внутрішню напругу і за особистим досвідом надає відчуття свята. Сьогодні серед різдвяних піснеспівів ми почули цікаві поєднання українських традицій засівання, співу колядок, щедрівок, та переповідання біблійної історії народження Ісуса Христа.
Ведуча Козленко Л.Л (інв.2 гр. учасник бойових дій у Афганістані), написала сценарій, і з колядниками щиро вітала гостей, які в свою чергу вітали присутніх. Прочитала свої вірші видатна поетеса Лазаренко Т. Потім співали щедрівки і колядки: співак хору з Свято – Миколаївського храму Савицький О.В. ( інв.2 гр.), міжнародна благодійна організація “Світлячок”, а коли заспівали відомі колядки до співу приєдналися всі присутні. Велике бажання співати і славити Ісуса Христа, показує наскільки важливою для нас є релігія наших предків.
А коли всіх присутніх запросили до столу, на столі було 12 страв – це кутя, деруни, млинці приготовані членами організації, добродіями з «Жіночої громади» і різні солодощі (надані добродійкою Людмилою) прикрашені неймовірними мистецьки зробленими веселими казковими героями: Дід Мороз, Снігуронька, тигреня, зайчик…

торт
За святковим столом зустрілись творчі і ділові люди, які ділились своїми планами. У всіх був святковий настрій.
Ми хочемо, щоб наше суспільство пишалося не тільки поодинокими концертами етномузики, а підтримувало наших виконавців українських колядок і піснеспівів.
У країнах Європи цінують та підтримують український етнос. Кожен з нас може примножити фольклорну спадщину і прийняти участь у реалізації культурних проектів.
За інформацією про проекти звертайтесь за тел.: 0978535011

Діана Кузнецова у ЦСПРДіана та Тетяна1

усі разомСвітлячокінтерв'ю

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).