CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Цей захід проводиться до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
14 грудня пошкоджений ядерний реактор ліквідатори ціною свого здоров’я замкнули у оболонку «Саркофаг». Чорнобиль став символом нашої спільної біди і турботи.
Особливість нинішнього фестивалю в тому, що приїхали підтримати і вшанувати ліквідаторів аварії своїми творами 192 учасники не тільки з України, а з Білорусії, Росії, Германії. Привітати засновників Голову Всеукраїнської асоціації «Афганці Чорнобиля» народного депутата України Рябеку О.Г. і  Голову Всеукраїнської Організації «Союз Чорнобиль України» Геращенко О.В. і чорнобильців приїхав Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іреней, представники Громадських і Державних організацій.

PICT1279_PICT1280_PICT1281_PICT1283_

PICT1290_PICT1314_PICT1298_PICT1300_
Проводилась виставка робіт прикладного декоративно-вжиткового мистецтва на яку привезла бісерні кольє Кузнєцова Д.О. і роботи Савицкого О.В. Їм за майстерність Диплом вручив Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іреней.

диплом_PICT1274_

Чудові речі виготовили місцеві майстрині для виставки. Потім відбувся великий концерт.

PICT1320_
Ще нам організували екскурсію по м.Дніпропетровську, де ми побачили цікаві місця і почули багато розповідей про козаків, які перші почали селитись на території теперішнього міста. Дуже задоволені прекрасно організованим фестивалем та екскурсією.
Ми дякуємо всім організаторам і особисто Голові Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області Геращенко О.В., Голові правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціаціії «Афганці» Чорнобиля» Олександр Рябека.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).