CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


PICT9946_1PICT9908_2

З 27 квітня по 1 травня 2010 р. з 10 до 18 год. за адресою м.Київ, вул.Московська,3 у дк «Арсенал» проводилася виставка. У експозиції виставки були представлені нові роботи членів організації «Дзвони Чорнобиля», та православних організацій що привезли свою продукцію з різних куточків України. Такі заходи необхідні для спілкування православних, але ми маємо на меті розповсюдження матеріалів на підтримку ліквідаторів, та потерпілих від Чорнобильської катастрофи.
На виставках з’являються нові волонтери, і це свідчить про те, що рух волонтерів стає  дедалі популярним і до нас долучаються люди, які хочуть реалізувати свій потенціал. Люди охоче з’їжджаються з району та інших міст і чекають на такі зустрічі.
Під час виставки гості та мешканці міста побачили цікаві роботи інвалідів Савицького О.В., Кузнецової Д.О., Ільченко С., Барицької В.
Безкоштовне місце для експозиції надала Голова Сестринства «Во імя Рівноапостольної Княгині Ольги» Ярошенко Н. , яка розповідає про творчих інвалідів нашої організації і збирає кошти для онкохворих дітей м.Києва.
Шукаємо спонсорів! Для виготовлення робіт необхідні кошти!

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).