CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


17.04.2010 р. діти інваліди, члени нашої організації за запрошенням
ВГО «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ» побували на екскурсії у м.Києві
Цікава подорож розпочалась у Зоопарку, де ми побачили різних тварин.
Найбільше нас здивував жираф, який тягнув до нас свою довгу шию, та намагався випросити щось їстівне. Здогадливі дітки кинули йому моркву і кукурудзяні палички, які він вмить злизав своїм хвацьким язиком. Подивувались ми на «Острові тварин» різним екзотичним рибам, зміям і мирному сусідству крокодила з черепахами, але кількість тварин значно зменшилась у порівнянні з 2007р.
Потім завдяки співдружнім організаціям ми мали змогу доїхати до музею Ляльок (Кловський узвіз 8), та побачити зібрання іграшок з 1842 року і сучасні іграшки різних країн. Механічні іграшки, що випускали у Радянському Союзі були високої якості, тому вони зберегли свою працездатність до теперішнього часу, але завод ім.Ватутіна, що випускав більшу частину іграшок, через нестачу державних дотацій на жаль припинив своє існування декілька років тому, і ринок тепер заповнений неякісним, небезпечним товаром.
Далі ми поспішали у МакДональд. Там ми спробували вперше в житті картоплю фрі з гамбургером, та ділились враженнями з друзями.
А потім всім присутнім діткам, від ВГО «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ» Процик С.О. подарувала подарунки, за що ми щиро їй дякуємо.

17.04 217.04 317.04 517.04 117.04 4

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).