CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


бернина

Члени РГО «Дзвони Чорнобиля» були вражені тим, що наші друзі з Америки подарували вишивальну машинку Берніна. Дуже дякуємо за придбання обладнання для вишивання і виготовлення швейних виробів, на якому майстри будуть навчати потерпілих від аварії на ЧАЕС, серед яких творчо обдаровані діти-інваліди, інваліди, молодь з малозабезпечених багатодітних родин. Наша організація налічує 90 осіб, та ще потребують нашої допомоги ще багато інвалідів району.
Показали приклад Великої Любові до ближнього – люди з далеких країн, а ми чекаємо співгромадян, які відгукнуться і допоможуть нужденним! Нам необхідні кошти на ремонт приміщення і впровадження проекту навчання інвалідів та нужденних. Після навчання з виготовлення робіт нужденні зможуть взяти участь у виставках художніх робіт, які проходитимуть у м.Києві, м.Боярка. Матеріали з навчання та проведення виставок будуть висвітлені у ЗМІ району і Інтернет-виданнях.
Прикрасити і оновити одяг, квартиру, дім можна за допомогою надзвичайно красивої вишивки!
Майстри приймають замовлення на вишивання емблем, різноманітних візерунків вишитих гладдю і хрестиком, та розробку за ексклюзивними малюнками.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).