CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


72_

Вперше у іконографічній практиці, без канонізації на іконі «Чорнобильський Спас» були зображені живі чорнобильці-ліквідатори, та загиблі під час аварії на ЧАЕС. Бог рятує душі, а Чорнобильці врятували землю. Фактично зображені на іконі люди-це воїни Божої раті. І за те, що ліквідатори катастрофи не пошкодували свого життя за ближніх (нас з вами), вони удостоїлись такої пошани. Ікона «Чорнобильський Спас» була освячена 28 серпня 2003 р. у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі.
На честь вшанування ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС відкрилася виставка «Чорнобильські хмари» і відбувся концерт у Класичній гімназії (за адресою м. Боярка, вул. Седова 7).

У експозиції виставки були представлені нові роботи членів організації, та членів співдружніх організацій. Автори кращих робіт були нагороджені сувенірами.
Такі заходи завжди проходить як нагадування про з про небезпеку, що нас обминула, але ми маємо на меті вшанування і підтримку ліквідаторів., та потерпілих від Чорнобильської катастрофи. На виставках з’являються нові імена, і це свідчить про те , що наші заходи стають популярними і до нас долучаються люди з співдружніх організацій. Надзвичайно приємно усвідомлювати, що люди охоче з’їжджаються з району і інших місті і чекають на такі зустрічі.
Під час виставки гості та мешканці міста побачили фантасмагоричні цікаві роботи Валявіна В.П., членів організації: Калабушкіної О., Савицького О.В., Ланового Ю.В., Кузнецової Д.О., Костусяк Д., Ільченко С., Барицької В., Самійленко О. Багато робіт цих авторів знаходяться у приватних колекціях. Нема обмежень у жанрах, стилях і технічному виконанню робіт.

Аналізуючи роботи, варто зазначити, що кожного разу, роботи інвалідів не тільки дивують своєю оригінальністю, вони мають позитивний вплив як на глядачів, так і на авторів робіт. Свої фантастичні ідеї – інваліди втілюють витрачаючи свою мізерну пенсію та чекають допомоги від суспільства. Знайомство глядачів з творчістю інвалідів дуже потрібне і тому ми будемо продовжувати впроваджувати нові арт- проекти, у яких ми представимо роботи нових творчих інвалідів, молоді з малозабезпечених, багатодітних родин.
Справжнім прикладом мужності і творчого духу є Сидоренко Клавдія інв.1 гр., яка прикута до ліжка хворобою 5 років, ледве пересувається у ходунках ( чекає від міськради обіцяний інвалідний візок майже рік), але в’же гачком красиві серветки і вишиває. Дивлячись на неї онук почав вишивати і вже вишив на серветці хрестиком цілу казку.
Велику психологічну підтримку надає протоієрей Валерій настоятель храму Миколая Чудодійника, та допомагає нужденим.

Шукаємо спонсорів! Для виготовлення робіт необхідні кошти!
Пропонуємо :
співпрацю, підтримку та організацію презентацій творчим інвалідам Києво-Святошинського району, потерпілим від катастрофи на ЧАЕС., творчим колективам, підприємцям, іншим зацікавленим особам.
Запрошуємо Вас на навчання у « ART-майстерню», щоб отримати цікаві знання, зробити своїми руками елементи декору для дому і та стильні прикраси! Вік необмежений!
З травня 2010 р. у майстерню, що знаходяться за адресою м.Боярка школа №2, майстри будуть проводити лекції та майстер-класи:
1. З виготовлення сувенірів.
2. Модних прикрас, кольє.
3. В’язання гачком.
4. В’язання на в’язальній машині.

Термін навчання 6 міс.
Після навчання найкращі учні матимуть можливость прийняти участь у виставках, що проходитимуть у різних містах і Міжнародному фестивалі.
Запис за моб.: 80978535011

72

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).