CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


PICT9280_2

26 лютого 2010 р. у актовій залі школи №4 відбулися заходи присвячені виводу військ з Афганістану.
Вшанувати та привітати з святом приїхали: Народний депутат Червонописький, генерал Красуля В.М., Заст. Голови РДА Лук’янчук А.С., Начальник відділу освіти Київо-Святошинського району Неруш М.В., Голова міськради м. Вишневе Гошко А, депутат міськради м.Вишневе Ляшенко М.М., Голова Української Спілки ветеранів Афганістану Остролуцький В.В., учасник бойових дій, секретар Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), заступник голови Фонду Інвалідів ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи Козленко Л.Л., воїни-афганці, Голова організації ветеранів Афганістану м.Вишневе Іванченко А.Д., Президент РГО «Дзвони Чорнобиля» Кузнецова Д.О.

У м.Вишневому на сьогоднішній день 350 ветеранів афганської війни. Народний депутат Червонописький привітав героїв з святом і пожалкував, що навіть через стільки років у місті немає пам’ятника воїнам і наголосив на тому, що вже 405 пам’ятники прикрашають інші міста України.
Потім він вручив нагороди переможцям конкурсу, що підготували пісні, прозу і малюнки. З його рук отримала нагороду за тематичний малюнок член нашої організації Якуб Т.
Після цього всі присутні з цікавістю слухали розповіді генерала Красуля В.М., який воював у гарячих точках, виконав наказ держави ціною свого здоров’я .
Потім Голова Української Спілки ветеранів Афганістану Остролуцький В.В., учасник бойових дій, секретар Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), заступник голови Фонду Інвалідів ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи Козленко Л.Л., нагородили спеціально розробленою для воїнів-афганців медаллю присутніх воїнів.
Далі Президент РГО «Дзвони Чорнобиля» Кузнецова Д.О. привітала всіх з святом і повідомила, що має добру новину для воїнів-афганців, та запросила лідера громадської організації «За Вишневе» Ляшенко М.М., який запропонував поставити обеліск у м.Вишневому.
Воїни-афганці подякували за увагу. У такій добрій справі він знайшов підтримку Народного депутата Червонописького, генерала Красуля В.М., та інших.
Велику концертну програму підготували учні школи, а ліцеїсти м.Боярка з ліцею ім.Богуна підготували тематичні пісні. Студія бального танцю «Ренесанс» виконала танок «Білий платочок», хореографічно адаптований саме для цієї події. Свої досягнення показали учні школи Бойових мистецтв. Але всі з нетерпінням чекали виступу групи «Контингент», яка спеціально приїхала з м.Київ з концертом.

PICT9271PICT9329PICT9339

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).