CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


25,

25.12.09 Києво – Святошинська райдержадміністрація. надала благодійні запрошення у Палац України для дітей – інвалідів, дітей з багатодітних родин, якими опікується РГО. Переїзд на електричці, метро – для інвалідів-це цікава, але складна подорож до Києву, через те що у нашої організації немає транспорту. Через це, ми всі дуже страждаємо.
У цьому році ми звертались з листом до Обласної адміністрації, але там не знайшлось грошей на транспорт ( кажуть, що грошей на зарплату чиновникам навіть не вистачає ! ). Відповіді на лист нам не надали, тому просимо всіх кому не байдужі інваліди допомогти.
У Палаці нас зустрічали казкові курочки і герої мультфільмів.
Веселі конкурси тривали до початку вистави, а потім феєрична вистава вразили дітей і їх батьків.
У сучасний сценарій був дуже вдало вплетений патріотичний дух Українського народу, та його традицій, що матиме вплив на малечу і буде відігравати велику роль у формуванні національних рис характеру . Козаки у українському вбранні показали справжні козацькі розваги, та майстерно виконали популярні українські танки.
Також сьогодні на сцені демонстрували свою силу і талант акробати .Дуже цікаві номери показали байкери, які виїхали на сцену на справжніх мотоциклах.
Потішили дітей і звірята .Потім діти отримали новорічні подарунки і їх очі світились радістю.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).