CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


16.12___

16 грудня 2009 р. у Центрі Соціально-Психологічної Реабілітації за адресою: м.Боярка, Хрещатик 83 о 12 год. відбулися  заходи з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС з ініціативи директора ЦСПР Лахтадир А.М.
У цей день запрошенні ліквідатори і гості розповідали про свою участь у ліквідації аварії.
Згадуючи минулі події, віддали шану загиблим під час аварії і після неї – хвилиною мовчання.

Потім всі присутні переглянули виставку «Куточки рідної природи» від Бегми М.І. , роботи якого нещодавно експоновались у Києво – Святошинській класичній гімназії. Картини митця органічно вписалися у інтер’єр конференційної зали. Сонячні промені, що світили крізь вікна, робили картини ще яскравішими і тому пейзажи та натюрморти світились загадковим сяйвом.
Присутні цікавились історією написання картин і запропонували допомогу для експонування картин у різних містах. Картини будуть знаходитись у ЦСПР до 16 січня 2010, а потім будуть перевезені на іншу виставку.
Картини можна замовити за тел.: 0978535011 .
За дружнім столом , учасників ліквідації аварії на ЧАЕС , інвалідів та всіх присутніх частували варениками, які зробили своїми руками інваліди “Дзвонів Чорнобиля” і волонтери з ЦСПР.
У теплій атмосфері заспівали народні пісні учасники фольклорного хору “Горлиця” і Козленко Л.Л. , всі присутні радо підтримали і співали разом з ними . Цікаві байки і гуморезки додали доброго настрою.

вареники1616.1216,12

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).