CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


20 грудня 2007 р президент РГО була запрошена на нараду до Всеукраїнської ГО’’ Союз Чорнобиль України’’ , яку очолює Андреєв Ю.Б. з приводу обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України ’’Про схвалення Концепції адресного надання пільг’’.За твердженням Міністерства Праці та Соціальної Політики актуальність розроблення Концепції адресного надання пільг зумовлена необхідністю визначення напрямів реформування системи і єдиних критеріїв надання пільг з метою упорядкування пільг, адресного їх спрямування, захисту прав пільгових категорій громадян незалежно від місця проживання.

Кожен з присутніх голів осередків з різних областей гаряче відстоювали свої точки зору з приводу вище наведенного питання, та надали свої пропозиції вирішення проблем ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Президент РГО “Дзвони Чорнобиля…” Кузнецова Д.О. задала питання представнику Міністерства Надзвичайних Ситуацій, щодо програм на 2008 р.для дітей ліквідаторів, дітей- інвалідів внаслідок аварії на ЧАЕС, але на подив відповіли що таких програм до цих пір немає.

Андреєв Ю.Б. підримав Кузнецову Д.О. і наголосив на необхідності розробки програм розраховану на 4 покоління, у яких будуть гематологічні і генні прояви.

Наукові програми з вивчення впливу радіаційного забруднення на людей та оточуюче середовище не фінансуються. Взагалі замовчується інформація про проявлення різних хвороб зв’язаних з Чорнобилем і немає експертизи для виявлення зв’язку їх з катастрофою.

Ці проблеми необхідно вирішувати і ми будемо надалі піднімати питання на різних рівнях, та привертати увагу суспільства.

Увага ! Ми запрошуємо всіх бажаючих до участі у конкурсі робіт на тему ’’ Життя після катастрофи’’.

26 квітня до річниці Чорнобильської катастрофи буде проводитись виставка саморобних прикрас,малюнків та благодійний солодкий стіл.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).