CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS

Архів: 'Потрібна Ваша допомога' Category

Допоможіть зібрати кошти для проведення 1червня 2007р акції “Захисти дитину”, спрямованої на привернення уваги громадськості до проблем дітей-інвалідів, сиріт, напівсиріт, потребуючих термінової допомоги, соціального і правового захисту. Заходи  відбудуться за підтримки Боярської Міськради о 12 годині у приміщенні  Китєво-Святошинського Центру соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка, Хрещатик, 83)

На наше прохання про допомогу відгукнулись чудові люди. Директор Торгового Дому «Саванна» Родін Євген Євгенович та директор з реклами Хмиров Олексардр Вітальович  – передали у вигляді благодіиної допомоги 1000 книжок серії кишенькової бібліотеки «Православные праздники». Книжки, що отримала наша організація, були роздані потребуючим інвалідам та малозабезпеченим мешканцям раиону, які дуже дякують за турботу.

Сподіваюсь на Вашу підтримку та допомогу. Моєму синові Дмитру, 1980 року народження, інваліду другої групи з дитинства – відмовила єдина від народження нирка. До того ж, на велике горе син хворіє цукровим діабетом. Зараз син підключений до апарату штучної нирки. Аби врятувати життя треба робити трансплантацію нирки, яка коштує понад 30 тис. доларів. Заробити такі […]