CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Для чорнобильців і постраждалих від аварії на ЧАЕС на замовлення компанії «Йодіс – Трейд» виготовлять макарони збагачені йодис- концентратом, які не відрізняються ціною і смаком від інших.
Компанія «Йодіс – Трейд» поставляє на ринок України, і інших країн ліки виготовленні з натуральних речовин для лікування гострих і хронічних захворювань :
1.  «Сунамол –С», від грипу, порушень травлення , опіків, трофічних язв, виготовлений на основі стародавнього рецепту прабабусь ( товчена очищена скорлупа яєць, що збагачена біологічно активними домішками!)
2.  Фіто-чай від Хронічного холециститу, знімає печію, має протизапальні , заспокійливі властивості, за рахунок вмісту валеріани. Збір екологічно чистих рослин виготовлений за технологіями, що зберігають цілющі властивості рослин.
3.  Використання нової унікальної формули «Йодіс-концентрат», дозволяє виготовити мінеральну воду, що може зберігатись 3 роки без (отруйних!) домішок.
Детальніше про продукцію можна дізнатись за тел.80978535 011

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).

Zbir.info - Каталог каталогов META-Ukraine Каталог Хороших Сайтов CNStats. Система обробки статистичних даних сервера. Кількість відвідувачів всього. Відвідувачі та хіти за сьогодні