CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Є така чудова пісня «Людина починається з добра» і дуже добре коли люди дізнаються, що зробивши добре діло до них  приходить гарне відчуття душевного задоволення, а добрі діла завжди повертаються до них. Це щастя, коли таки люди є поряд з нами і може тому, що вони несуть добро у світ, світ стає добрішим, а це дуже важливо зараз, коли у нас на Україні ведуться війни, та страждають люди. Вони стають вимушеними переселенцями, а діти найбільше переживають і сумують за рідною домівкою.
Тільки завдяки добрим людям ми змогли відвідати переселенців і поїхали до санаторію. Багато подарунків нам надав владика Васонуфій з Кафедрального собору Воскресіння Христова, і прості українські жінки-волонтери Галина та Марина купили цілий мішок іграшок. Швидко відгукнулась на наше прохання про допомогу дуже щіра жінка
ВО Голови РДА Смірнова М.М і надала солодкі новорічні подарунки для дітей, інвалідів, за її сприяння нам надали автобус.
У санаторії «Супутник» діти сиділи і з сумом дивились у вікно, на сіру вулицю де йшов дощ. А коли ми приїхали-ми стали для них феями і різними казковими персонажами, тому що ми не тільки з ними співали колядки, а гратись у різні рухомі ігри. Діти з задоволенням змагатись за призи.Навіть дорослі почали декламувати вірші і змагатись з дітьми за призи.
Взагалі біля новорічної ялинки малеча з нами танцювала і плигала у захваті, та дуже вразила нас дівчинка, яка попросила призи не тільки для себе, а й для своїх друзів переселенців, що у цей час хворіли.
Потім приїхали з концертною программою Залевська О.Г., та Салицька О., та Кухар М.
Вони від щирого серця  співали різні пісні.

Також заспівав Савицький О.В. пісню «Одуванчики». Зал щиро аплодував усім виконавцям і всі переселенці тепер чекають на Різдвяні зустрічі.
Бажаючих приєднатись просимо дзвонити нам.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).

Zbir.info - Каталог каталогов META-Ukraine Каталог Хороших Сайтов CNStats. Система обробки статистичних даних сервера. Кількість відвідувачів всього. Відвідувачі та хіти за сьогодні