CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Урочистим концертом вітали в Шепетівці учасників Школи Майстерності, які приїхали зі сходу, заходу і півдня України. Були навіть гості з далекої Алушти і Балти.

У концерті брав участь Савицький О.В. інв. 2 гр , який з присутньою йому щирістю виконав пісню «Любимая моя».У цьому залі знаходились люди з обмеженнями, які дуже гостро переживали за свої обмеження, тому, що знаходились у інвалідних візках, але і вони відчули, що є любов, яка все перемагає. Після концерту до нього під’їхали візочники і просили заспівати у бенкетному залі.

Під час заходів 8 інвалідів і постраждалих від катастрофи на ЧАЕС представили свої роботи. Присутні на заходах змогли подивитись на мистецькі роботи вишитий український костюм Самійленко О.і Пересадою В., та бісерні вироби Савицького О.В. інв. 2 гр., та кукли- мотанки і кольє Кузнцової Д.О., прекрасні заколки у стилі канзаші Данілової І.інв. з дит.

Інваліди взяли участь у майстер-классах, де багато побачили цікавих технік вишивання бісером, стрічками, прийомів малювання. Дізнались про нові направлення у викладачів з поезії, журналістики, образотворчого мистецтва, отримали дипломи, сертифікати учасників школи від Президента Академії Народної Творчості Інвалідів Александрової Олени Іванівни, яка особисто приїхала з м.Києва поздоровити творчо обдарованих, та обговорити проекти на 2014 р. для обдарованих інвалідів, та потерпілих від ЧАЕС.

Цікаві знання отримали учні майстер-класу «Образотворчого мистецтва», а намальовані акрілом картини Савицького О.В. інв. 2 гр., Кузнцової Д.О., роботи на папері Ланового Л., Мікус Л., та інших учасників образотворчого мистецтва експонуються у музеї М.Островського у м.Шепетівка, а потім будуть крокувати містами України під патронатом МінСоцполітики.

Потім під час «Подільських Вечорниць», були веселі конкурси, у яких були задіяні інваліди і інваліди – візочники, які танцювали у візках від радощів, що нарешті вони можуть розкрити свої таланти. Одна з присутніх- життєрадісна візочниця, незважаючи на незграбний візок танцювала дуже складні фігури у танці з партнером не візочником так, що партнер не втримався і впав просто їй на руки. Та жінка не розгубилась, у неї були дужі, сильні руки, натреновані іздою на візку, тому вона його з легкістю втримала, а йому нічого не зосталось, як поцілувати таку мужню жінку. Може саме тоді зародилось у них кохання, хто зна.
Тематичні твори, будуть надруковані у поетичних збірках, а роботи у журналах України.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).