CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


У цей день ми святкуємо День Незалежності України. На Урочистості у м.Боярка прийшли мешканці міста, і побачили, що у цьому році на виставці були представлені роботи майстрів: – Жигуліної М., Данілової Л., і Данідлової І, Кузнецової Д.О.Савицького О.В.Надзвичайні вироби талановитих майстрів вражали своєю неповторністю і різноманітним поєднанням матеріалів. На виставці були представлені 60 робіт.

Безмежна фантазія цих талановитих людей захоплює і всі присутні відчувають особливу теплу атмосферу, яку вміють створювати наші майстри своїми роботами. Коли глядачі робіт Жигуліної М., яка вишила 12 ікон бісером дізнаються, що вона 2 роки щодня ретельно добирала бусинку до бусинки, щоб надати своїм виробам таку витончену, неповторну красу, то залюбки спілкуються, вишивальниці-початківці просять порад і ставляться до неї з великою повагою. Її син -10 річний Сергій, дивлячись на працелюбність матері, також почав вишивати бісером і дуже вразив своєю роботою однолітків, які прийшли подивитись виставку.

У нових роботах Президент РГО Кузнецової Д.О. куклах–мотанках можна побачити не тільки оберіг, виготовлений з любов’ю, а й самобутню українку.

Глядачам дуже сподобались ляльки, від яких за свідченням вже поважної літньої жінки віяло теплом і вони чекають на поповнення колекції, та записувались до майстер-класу.
Поспішайте записатись на навчання!

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).