CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


За дослідженнями фахівців, через 25 років після аварії на ЧАЕС у радіаційно-забрудненій зоні зменшується рівень радіації, але народжється на 25 % більше дітей з вродженими вадами, пов’язаними з наслідками катастрофи. Ці дані не розголошуються і за державною статистичною звітністю дитяча інвалідність, навіть на фоні зниження показника народжуваності зростає на 0,4% з кожним роком. Головні причини інвалідності – органічні ураження нервової системи, хвороби сенсосрних органів, психічні розлади та вроджені вади розвитку, але дуже рідко хвороби пов’язують з аварією на ЧАЕС .
У більшості випадків батьки, або родичі інвалідів, через розпач, та свою необізнаність не можуть зібрати відповідні документи для звернення у МСЕК. А лікарі не надають документів для визначення зв’язку інвалідності з аварією на ЧАЕС.
Сьогодні у Кабінеті Міністрів є Законопроект про відміну Зон забруднення і скасування пільг не тільки потерпілим від аварії, а й ліквідаторам.
На пікетування Кабінету Міністрів 17 квітня о 10 год. вийдуть чорнобильці і ліквідатори з 15 міст України.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).

Zbir.info - Каталог каталогов META-Ukraine Каталог Хороших Сайтов CNStats. Система обробки статистичних даних сервера. Кількість відвідувачів всього. Відвідувачі та хіти за сьогодні